Nadchodzące wydarzenie

Kampania Stowarzyszenia Onkologicznego Sanitas MOC GÓR premiera 13 listiopada godz. 12:00

Celem projektu jest wsparcie chorych na nowotwory i szerzenie profilaktyki onkologicznej. W ramach projektu pacjenci po leczeniu onkologicznym zdobywają koronę Tatr, a zdobycie każdego szczytu jest dedykowane chorym z określonym nowotworem. Przy tej okazji mówimy też o prewencji tych nowotworów.
 

czytaj więcej >

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA - ZDROWIE DLA WSZYSTKICH – 75 LAT WHO

2023-04-07

Rok temu, w Światowym Dniu Zdrowia ruszył mój vlog/oli-onko.pl, który jest moim skromnym wkładem w poprawę zdrowia publicznego, zwłaszcza w obszarze onkologii.

Rok temu, w Światowym Dniu Zdrowia ruszył mój vlog/oli-onko.pl, który jest moim skromnym wkładem w poprawę zdrowia publicznego, zwłaszcza w obszarze onkologii. Już wtedy, po pandemii i inwazji Rosji na Ukrainę okazało się jak uniwersalną wartością jest zdrowie, wartością najcenniejszą dla większości ludzi na całym świecie. Wydarzenia te pokazały, że współczesny świat jest powiązany nie tylko internetową nicią, ale nicią zdrowia; pokazały jak ważna w zakresie zdrowia jest komunikacja i współpraca, po to aby w sytuacji zagrożenia wszyscy mogli skorzystać z opieki zdrowotnej. Niestety nadal 30% obywateli świata nie ma dostępu do podstawowych świadczeń zdrowotnych, a 2 miliardy ludzi mierzy się z przerastającymi ich możliwości wydatkami na zdrowie. Tegoroczne hasło Światowego Dnia Zdrowia ZDROWIE DLA WSZYSTKICH, ogłoszone także z okazji 75. rocznicy istnienia ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWA, przypomina, że zdrowie jest podstawowym prawem człowieka, że każdy człowiek ma prawo do życia w najlepszym zdrowiu. Dlatego choć narzekamy na nasz system opieki zdrowotnej, pamiętajmy, że aż 30% ludzi na świecie nie ma żadnego wsparcia publicznego w zdrowiu. Bądźmy solidarni w zdrowiu, które powinno być dla wszystkich.

#ZdrowieDlaWszystkich #WHO75

« powrót

2023 Oli-onko

Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners